WPML_EXPORT_superstorefinder-wp - en to he translation catalogue (66 entries)

en: A new store has been added&#44; please login to administrator&#39;s area to approve the request
he: נוספה חנות חדשה, היכנס לאזור המנהל כדי לאשר את הבקשה

en: Super Store Finder - New store has been added
he: Super Store Finder - נוספה חנות חדשה

en: Sorry&#44; we couldn&#39;t send your submission at this moment.
he: מצטערים, לא הצלחנו לשלוח את הבקשה שלך ברגע זה.

en: A new store has been added, please login to administrator's area to approve the request
he: נוספה חנות חדשה, היכנס לאזור המנהל כדי לאשר את הבקשה

en: Super Store Finder - New store has been added
he: Super Store Finder - נוספה חנות חדשה

en: Sorry, we couldn't send your submission at this moment.
he: מצטערים, לא הצלחנו לשלוח את הבקשה שלך ברגע זה.

en: Thank you for your submission.
he: תודה על הגשתך.

en: Thank you for your submission.
he: תודה על הגשתך.

en: Thank you for your submission.
he: תודה על הגשתך

en: Thank you for your submission
he: תודה על הגשתך

en: Video
he: וידאו

en: Submit Store
he: שלח את החנות

en: Default Media
he: מדיה ברירת מחדל

en: Embed Video
he: הטמע וידאו

en: Custom Marker
he: סמן מותאם אישית

en: Image
he: תמונה

en: Opening Hours
he: שעות פתיחה

en: Enter External URL
he: הזן כתובת אתר חיצונית

en: Enter Website URL
he: הזן כתובת אתר של אתר

en: Enter Email Address
he: הזן כתובת דוא"ל

en: Enter Fax number
he: הזן מספר פקס

en: Enter Phone number
he: הכנס מספר טלפון

en: Enter Zip Code
he: הזן מיקוד

en: Enter City
he: להיכנס לעיר

en: Enter Address
he: הכנס כתובת

en: Enter categories / tags separated with commas
he: הזן קטגוריות / תגים מופרדים בפסיקים

en: Enter your store name
he: הזן את שם החנות שלך

en: REQUEST NEW STORE
he: בקשת חנות חדשה

en: Please enter your Message
he: בבקשה הכנס את ההודעה שלך

en: Message
he: הודעה

en: Please enter your number
he: הזן את המספר שלך

en: Telephone
he: טלפון

en: Email
he: דוא"ל

en: Filters
he: מסנן

en: Search for nearby stores
he: חפש חנויות בקרבת מקום

en: Message sent successfully
he: הודעה נשלחה בהצלחה

en: Send Message
he: לשלוח הודעה

en: Please enter your Message
he: בבקשה הכנס את ההודעה שלך

en: Please enter your number
he: הזן את המספר שלך

en: Please enter your email address
he: הזן את כתובת האימייל שלך

en: Please enter your name
he: אנא הכנס את שמך

en: Name
he: שם

en: Contact Store
he: צור קשר חנות

en: Nearby stores found.
he: חנויות בקרבת מקום נמצאו

en: Street View
he: תצוגת רחוב

en: Get Directions
he: לקבל הוראות

en: Close
he: סגור

en: Contact Us
he: תיצור איתנו קשר

en: Email
he: דוא"ל

en: Fax
he: פקס

en: Telephone
he: טלפון

en: Operating Hours
he: שעות פעילות

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Description
he: תיאור

en: Filters
he: מסנן

en: Cancel
he: בטל

en: Select
he: בחר

en: Category
he: קטגוריה

en: All Category
he: כל הקטגוריות

en: By Region
he: לפי אזור

en: Show All
he: הצג הכול

en: Clear All
he: נקה הכל

en: outlets
he: חנויות

en: View More
he: ראה עוד

en: Search for nearby stores
he: חפש חנויות בקרבת מקום

en: Stores near you
he: חנויות קרוב אליך
