WPML_EXPORT_superstorefinder-wp - en to ar translation catalogue (70 entries)

en: A new store has been added&#44; please login to administrator&#39;s area to approve the request
ar: تمت إضافة متجر جديد ، الرجاء تسجيل الدخول إلى منطقة المسؤول للموافقة على الطلب

en: Super Store Finder - New store has been added
ar: Super Store Finder - تم إضافة متجر جديد

en: Sorry&#44; we couldn&#39;t send your submission at this moment.
ar: عفوًا ، لم نتمكن من إرسال إرسالك في هذه اللحظة.

en: A new store has been added, please login to administrator's area to approve the request
ar: تمت إضافة متجر جديد ، الرجاء تسجيل الدخول إلى منطقة المسؤول للموافقة على الطلب

en: Super Store Finder - New store has been added
ar: Super Store Finder - تم إضافة متجر جديد

en: Sorry, we couldn't send your submission at this moment.
ar: عفوًا ، لم نتمكن من إرسال إرسالك في هذه اللحظة.

en: Thank you for your submission.
ar: شكرا لتقريركم

en: Thank you for your submission.
ar: شكرا لتقريركم

en: Thank you for your submission.
ar: شكرا لتقريركم

en: Thank you for your submission
ar: شكرا لتقريركم

en: Video
ar: فيديو

en: REQUEST NEW STORE
ar: طلب متجر جديد

en: Submit Store
ar: إرسال مخزن

en: Default Media
ar: الوسائط الافتراضية

en: Embed Video
ar: تضمين الفيديو

en: Custom Marker
ar: علامة مخصصة

en: Image
ar: صورة

en: Opening Hours
ar: ساعات العمل

en: Enter External URL
ar: أدخل عنوان URL الخارجي

en: Enter Website URL
ar: أدخل عنوان URL لموقع الويب

en: Enter Email Address
ar: أدخل عنوان البريد الالكتروني

en: Enter Fax number
ar: أدخل رقم الفاكس

en: Enter Phone number
ar: أدخل رقم الهاتف

en: Enter Zip Code
ar: أدخل الرمز البريدي

en: Enter State
ar: إدخال الدولة

en: Enter City
ar: دخول المدينة

en: Enter Address
ar: أدخل العنوان

en: Enter categories / tags separated with commas
ar: أدخل فئات / علامات مفصولة بفواصل

en: Enter your store name
ar: أدخل اسم متجرك

en: REQUEST NEW STORE
ar: طلب متجر جديد

en: Please enter your Message
ar: أدرج رسالتك من فضلك

en: Message
ar: رسالة

en: Please enter your number
ar: يرجى إدخال رقمك

en: Telephone
ar: هاتف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Filters
ar: منقي

en: Search for nearby stores
ar: ابحث عن المتاجر القريبة

en: Message sent successfully
ar: تم ارسال الرسالة بنجاح

en: Send Message
ar: ارسل رسالة

en: Please enter your Message
ar: أدرج رسالتك من فضلك

en: Message
ar: رسالة

en: Please enter your number
ar: يرجى إدخال رقمك

en: Please enter your email address
ar: الرجاء إدخال عنوان البريد الإلكتروني الخاص بك

en: Please enter your name
ar: من فضلك أدخل إسمك

en: Name
ar: اسم

en: Contact Store
ar: الاتصال مخزن

en: Nearby stores found.
ar: تم العثور على متاجر قريبة

en: Street View
ar: منظر الشارع

en: Get Directions
ar: احصل على الاتجاهات

en: Close
ar: قريب

en: Contact Us
ar: اتصل بنا

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Fax
ar: فاكس

en: Telephone
ar: هاتف

en: Operating Hours
ar: ساعات العمل

en: Website
ar: موقع الكتروني

en: Description
ar: وصف

en: Filters
ar: منقي

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Select
ar: تحديد

en: Category
ar: الفئة

en: All Category
ar: كل فئة

en: By Region
ar: حسب المنطقة

en: Show All
ar: عرض الكل

en: Clear All
ar: امسح الكل

en: of
ar: من

en: outlets
ar: منافذ

en: View More
ar: عرض المزيد

en: Search for nearby stores
ar: ابحث عن المتاجر القريبة

en: Stores near you
ar: متاجر قريبة منك
